X

Pieredzējusī pārdošanas speciāliste: Elīna Skurjate

Jau kopš bērnības braucot gar skaistām ēkām Elīnai ir gribējies zināt, kā izskatās tur iekšā. Tāpēc, uzsākot savas darba gaitas, viņai nav bijis grūti izlemt par nozares izvēli.
Kopumā nekustamo īpašumu nozarē pavadījusi jau deviņus gadus. Gadu gaitā uzkrātā pieredze gan sarežģītākos, gan mazāk sarežģītos darījumos, kā arī iegūtā izglītība sabiedriskajās attiecībās un jurisprudencē ir tieši tas, kas ikdienas gaitās droši ļauj pieņemt jaunus izaicinājumus.
Elīnas vislielākais prieks, katra veiksmīga darījuma noslēgumā, ir redzēt apmierināto klientu mirdzošās acis.

Kā Tu izvēlējies nekustamā īpašuma aģenta profesiju?

Patiesībā, ļoti intuitīvi zināju, ka jāizvēlas tieši šī profesija. Īsu brīdi esmu strādājusi pavisam citā nozarē, un tajā laikā gandrīz katru dienu dodoties mājās no darba domāju par to, cik jauka būtu bijusi diena, ja es būtu varējusi tikties ar klientiem, runāt ar viņiem, izrādīt īpašumus un risināt citus ar īpašumu iegādi saistītus jautājumus.

Kādēļ izvēlējies strādāt tieši Impressio?

Impressio izteikti izcēlās uz konkurentu fona, jo bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas sāka darboties patiešām kvalitatīvi piedāvājot savus pakalpojumus. Tā kā, es šajā nozarē jau kādu laiku biju strādājusi un zināju kādas ir atsauksmes par pašu uzņēmumu, zināju, ka man sava kandidatūra jāpiesaka tieši Impressio.

Vai esi apmierināta ar savu izvēli?

Jā, noteikti. Ne reizi neesmu apšaubījusi savas izvēles pareizību.
Ja šodien kāds, kurš vēlas uzsākt savas darba gaitas nekustamo īpašumu nozarē man jautātu, kuru uzņēmumu labāk izvēlēties, mana atbilde būtu viennozīmīga - Impressio, jo tieši šeit ir teicama jauno aģentu apmācību programma. Arī lielākā daļa manu uzkrāto zināšanu, man ir pateicoties tieši Impressio.

Kādā segmentā Tu specializējies?

Galvenokārt izvēlos strādāt ar privātmāju sektoru, jo darījumos ar privātmājām ir daudz sīku detaļu, kam jāpievērš uzmanība. Taču neaprobežojos tikai ar šo segmentu un labprāt pārstāvu klientu intereses arī citos segmentos.

Kas Tev visvairāk patīk šajā profesijā?

Darbs ar cilvēkiem. Patīk, ka šajā darbā nekad neiestājas rutīna, jo problēmas katrā darījumā bieži ir unikālas un atšķirīgas viena no otras.

Ar kādiem klientiem Tev vislabāk patīk strādāt?

Ar klientiem kuri skaidri zin, ko viņi vēlas atrast. Ja klients nosauc konkrētas prasības, tad man ir visvieglāk viņam palīdzēt atrast meklēto.

Kādas ir Tavas mīļākās nodarbes ārpus darba?

Jau kopš 5 gadu vecuma dejoju tautas dejas. Tā ir tāda sava veida meditācija, arī šodien nevaru iedomāties savu dzīvi bez dejas vai kādas citas sportiskas aktivitātes. Tāpat, mani ļoti saista arī ceļošana, es vēlētos, kaut varētu tam veltīt daudz vairāk laika.


Iesakām izlasīt


Izpēti mūsu mājaslapu