X

Nekustamā īpašuma pārdošanas un iegādes procesu vadība

Impressio pakalpojumu klāstā nekustamā īpašuma pārdošanas un iegādes procesu vadība ieņem galveno lomu. Tas ir pamatpakalpojums, kurā esam specializējušies vislabāk un tas sastāda lielāko ikdienas darbu daļu.

Nekustamā īpašuma pārdošanas procesu vadība

Pārdošanas procesu vadība nozīmē, ka esam gatavi pārņemt Jūsu nekustamā īpašuma pārdošanas procesu, un veikt visas ar to nepieciešamās saistītās darbības.
Parasti sadarbība tiek uzsākta pēc bezmaksas konsultācijas ar klientu, kuras laikā tiek uzskaitītas visas klienta vajadzības, vēlmes un veicamo darbību apjoms.
Vienojoties par abpusēji izdevīgiem sadarbības nosacījumiem, mēs iepazīstamies ar īpašumu un bez maksas nosakam, mūsuprāt, viss atbilstošāko īpašuma pārdošanas cenu. Ieteiksim kādus uzlabojumus veikt īpašumam, ja tādi nepieciešami, lai nepazaudētu kvalitatīvus pircējus. Veiksim profesionālu fotogrāfiju izveidi, kas vislabāk atspoguļos Jūsu īpašumu. Veiksim īpašuma reklamāciju visos populārākajos sludinājumu portālos. Pircēju piesaistei izmantosim gan sava uzņēmuma, gan sadarbības partneru pircēju pieprasījumus. Nekustamā īpašuma prezentāciju laikā pieredzējis uzņēmuma nekustamo īpašumu speciālists veiks pārrunu procesu ar visiem potenciālajiem pircējiem. Piesaistot jau konkrētu pircēju veiksim darījuma juridiskā procesa vadību, uzraudzību un konsultācijas.
Sadarbības mērķis ir pārdot nekustamo īpašumu par maksimāli atbilstošu pārdošanas cenu maksimāli īsā laikā.

Nekustamā īpašuma iegādes procesu vadība

Iegādes procesu vadība nozīmē nekustamā īpašuma piemeklēšanu pēc pircēja vēlmēm, un ar tā iegādi saistīto darbību pārraudzīšanu, asistēšanu, konsultēšanu.
Ieguvumi izmantojot nekustamā īpašuma iegādes procesa vadības pakalpojumu ir vairāki. Piemēram, klients vēlas zinoša speciālista klātbūtni, uzklausīt tā ieteikumus iegādes procesa gaitā, tādējādi, esot pārliecinātāks un drošāks par veikto izvēli un veicamajām darbībām nekustamā īpašuma iegādes procesā. Vai arī, tie var būt klienti, kas nevar atrast sev vēlamo īpašumu publiskajā piedāvājumā un konsultējoties ar nekustamo īpašumu speciālistu var uzzināt arī par citiem piedāvājumiem, kas publiskā piedāvājumā nav redzami.
Tas var būt arī laika ietaupījums, ja klients nevar šim procesam veltīt pietiekoši daudz sava brīvā laika un labprāt nododot savu vēlmju sarakstu nekustamā īpašumu speciālistam, saņemtu visus pieejamos piedāvajumus epastā, neveltot lieki laiku individuāliem meklējumiem un nevēlamiem pārsteigumiem ierodoties uz nekustamā īpašuma apskatēm.
Lai kāds būtu iemesls vai vairāku iemeslu kombinācija, mēs esam gatavi to uzklausīt un izteikt objektīvu viedokli, kas būs balstīts uz daudzgadēju pieredzi nozarē.


Iesakām izlasīt


Izpēti mūsu mājaslapu